Kurz skupiny "B" intenzivní

Dostupnost Volné místa
Kód: 0003
21 700 Kč 17 933,88 Kč bez DPH
Kurz skupiny "B" intenzivní
20_let_na_trhu
Více než 19 let na trhu
atmosféra
Přátelská atmosféra
zkouška
Vysoké procento
úspěšných zkoušek
Zkušení lektroři
Zkušení lektoři

Autoškola Sport kurz skupiny "B" intenzivní

Kurz výuky na řidičský průkaz skupiny B intenzivní 34 hodin (34 jízd, každá po dobu 45 minut).
Prodloužený/Intenzivní kurz B obsahuje o 6x45 min více jízd, než-li kurz standardní 28x45 min. 

Autoškola se věnuje poskytování kvalitní výuky a cvičení pro zájemce o získání řidičského průkazu skupiny B intenzivní. Nabízíme moderní výcviková vozidla a spolehlivý tým zkušených a trpělivých instruktorů.

Autoškola s jistotou!

Podmínky přijetí k výuce a výcviku

Podmínky pro zapsání do výuky a cvičení zahrnují vyplnění a podepsání žádosti o přijetí k výuce a výcviku (u žadatelů mladších 18 let je vyžadován podpis zákonného zástupce), lékařský posudek potvrzený praktickým lékařem (nesmí být starší než 3 měsíce), trvalé bydliště nebo studium na území ČR po dobu alespoň 6 měsíců, nemít absenci zákazu řízení motorových vozidel, a zaplacení první splátky ve výši minimálně 40% celkové ceny výcviku v případě splátkového kalendáře. 

Věkový limit pro skupinu B je 17 let (s možností řídit vozidlo skupiny B pouze s mentorem do dosažení 18 let). Závěrečná zkouška může být absolvována až po dosažení plnoletosti, přičemž výuka a cvičení mohou začít nejdříve 18 měsíců před dosažením předepsaného věku.

Co lze řídit se skupinou B

Opravňuje řídit motorové vozidlo do 3,5 t s maximálně 9 místy k sezení včetně místa řidiče.
Za toto vozidlo smí být připojen přívěsný vozík do hmotnosti 750 kg.
Řidič smí řídit i motocykl s automatickou převodovkou do 125 ccm a maximálně 11 KW výkonu.


Výcviková vozidla

Autoškola Sport používá pro výcvik skupiny B nová nebo zánovní vozidla. Vozový park pravidelně obměňujeme. V současné době provádíme výcvik k získání řidičského oprávnění skupiny B na těchto vozidlech:

  • Škoda Citigo 1.0 MPI
  • Škoda Rapid 1.0 TSI
  • Škoda Fabia 1.0 MPI
  • Škoda Kamiq 1.0 TSI

 Elektronické testy (eTesty)

Soubor všech otázek určený k procvičování na závěrečnou zkoušku z předpisů o provozu na pozemních komunikacích a zdravotnické přípravy naleznete zde: http://etesty2.mdcr.cz/

 KE STAŽENÍ

Žádost o řidičské oprávnění – stáhnout
Posudek o zdravotní způsobilosti který nesmí být starší 3 měsíců. – stáhnout

Žádost musí být vytištěna oboustranně, dokument zdravotní způsobilosti si nechte potvrdit praktickým lékařem.

V případě jakýchkoliv dotazů
jsme Vám k dispozici na tel: 
+420 792 642 683