Kurz Individuál "B" rychlokurz

Dostupnost Volné místa
Kód: 0005
22 700 Kč 18 760,33 Kč bez DPH
Kurz Individuál "B" rychlokurz
20_let_na_trhu
Více než 19 let na trhu
atmosféra
Přátelská atmosféra
zkouška
Vysoké procento
úspěšných zkoušek
Zkušení lektroři
Zkušení lektoři

Autoškola Sport kurz individuál "B" rychlokurz

Individuální plán trvající cca 3-4 týdny zakončený zkouškou. Větší intenzita jízd jdoucí po sobě, zkrácení výuky oproti standardnímu kurzu o cca 1-2 měsíce.

Autoškola se věnuje poskytování kvalitní výuky a cvičení pro zájemce o získání řidičského průkazu individuál B rychlokurz. Nabízíme moderní výcviková vozidla a spolehlivý tým zkušených a trpělivých instruktorů.

Autoškola s jistotou!

Podmínky přijetí k výuce a výcviku

Podmínky pro zapsání do výuky a cvičení zahrnují vyplnění a podepsání žádosti o přijetí k výuce a výcviku (u žadatelů mladších 18 let je vyžadován podpis zákonného zástupce), lékařský posudek potvrzený praktickým lékařem (nesmí být starší než 3 měsíce), trvalé bydliště nebo studium na území ČR po dobu alespoň 6 měsíců, nemít absenci zákazu řízení motorových vozidel, a zaplacení první splátky ve výši minimálně 40% celkové ceny výcviku v případě splátkového kalendáře. 

Věkový limit pro skupinu B je 17 let (s možností řídit vozidlo skupiny B pouze s mentorem do dosažení 18 let). Závěrečná zkouška může být absolvována až po dosažení plnoletosti, přičemž výuka a cvičení mohou začít nejdříve 18 měsíců před dosažením předepsaného věku.

Co lze řídit se skupinou B

Opravňuje řídit motorové vozidlo do 3,5 t s maximálně 9 místy k sezení včetně místa řidiče.
Za toto vozidlo smí být připojen přívěsný vozík do hmotnosti 750 kg.
Řidič smí řídit i motocykl s automatickou převodovkou do 125 ccm a maximálně 11 KW výkonu.


Výcviková vozidla

Autoškola Sport používá pro výcvik skupiny B nová nebo zánovní vozidla. Vozový park pravidelně obměňujeme. V současné době provádíme výcvik k získání řidičského oprávnění skupiny B na těchto vozidlech:

    • Škoda Citigo 1.0 MPI
    • Škoda Rapid 1.0 TSI
    • Škoda Fabia 1.0 MPI
    • Škoda Kamiq 1.0 TSI

 Elektronické testy (eTesty)

Soubor všech otázek určený k procvičování na závěrečnou zkoušku z předpisů o provozu na pozemních komunikacích a zdravotnické přípravy naleznete zde: http://etesty2.mdcr.cz/

 KE STAŽENÍ

Žádost o řidičské oprávnění – stáhnout
Posudek o zdravotní způsobilosti který nesmí být starší 3 měsíců. – stáhnout

Žádost musí být vytištěna oboustranně, dokument zdravotní způsobilosti si nechte potvrdit praktickým lékařem.

V případě jakýchkoliv dotazů
jsme Vám k dispozici na tel: 
+420 792 642 683