Kurz skupiny "A" Moto

Dostupnost Volné místa
Kód: 0006
15 500 Kč 12 809,92 Kč bez DPH
Kurz skupiny "A" Moto
20_let_na_trhu
Více než 19 let na trhu
atmosféra
Přátelská atmosféra
zkouška
Vysoké procento
úspěšných zkoušek
Zkušení lektroři
Zkušení lektoři

Autoškola Sport kurz skupiny A moto

Realizujeme výcvik pro získání kategorií A1, A2 a A! Výuka a školení pro získání řidičského oprávnění na motocykl je náročná z hlediska času i organizace. S ohledem na tuto skutečnost doporučujeme všem zájemcům, aby se přihlásili co nejdříve, ideálně před začátkem nadcházející motorkářské sezóny.

Autoškola s jistotou!

Podmínky přijetí k výuce a výcviku

Podmínky pro zapsání do výuky a cvičení zahrnují vyplnění a podepsání žádosti o přijetí k výuce a výcviku (u žadatelů mladších 18 let je vyžadován podpis zákonného zástupce), lékařský posudek potvrzený praktickým lékařem (nesmí být starší než 3 měsíce), trvalé bydliště nebo studium na území ČR po dobu alespoň 6 měsíců, nemít absenci zákazu řízení motorových vozidel, a zaplacení první splátky ve výši minimálně 40% celkové ceny výcviku v případě splátkového kalendáře.  

Věkové limity 

  • A1 - 16 let
  • A2 - 18 let
  • A - 24 let nebo 20 let (dva roky držení A2)

Závěrečnou zkoušku lze absolvovat až po dovršení věku. Výuka a výcvik může být zahájena nejdříve 18 měsíců před dovršením předepsaného věku.


Co lze řídit se skupinami A1, A2 a A

  • A1 - lehké motocykly o objemu válců do 125 cm3 a o výkonu nejvýše 11 kW (poměr výkon/hmotnost max. 0,1 kW/kg), tříkolová motorová vozidla do 15 kW
  • A2 - motocykly o výkonu nejvýše 35 kW (poměr výkon/hmotnost max. 0,2 kW/kg) které nebyly upraveny z motocyklu s více než dvojnásobným výkonem
  • A - motocykly bez rozdílu výkonu, tříkolová motorová vozidla nad 15 kW, čtyřkolová vozidla do 15 kW a hmotnosti max. 400 kg v nenaloženém stavu

Doplňovací zkouška na skupiny A2 a A

Žadatel, který je dva roky držitelem řidičského oprávnění na skupinu A1 může doplňovací zkouškou získat skupinu A2. Obdobně se postupuje u žadatele, který je dva roky držitelem skupiny A2 a chce získat skupinu A. Doplňovací zkouška je zkouška pouze z praktické jízdy (žadatel nemusí složit zkoušku z předpisů o provozu na pozemních komunikacích a zdravotnické přípravy - hovorově "test"). Pozor!! Pokud máte u skupiny A1 uveden harmonizovaný kód 79 (<=150 cm3), nelze skupinu A2 získat prostřednictvím doplňovací zkoušky.


Výcvikové motocykly

V současné době provádíme výcvik k získání řidičského oprávnění skupiny A na těchto motocyklech:

  • Kawasaki ER6n

 Elektronické testy (eTesty)

Soubor všech otázek určený k procvičování na závěrečnou zkoušku z předpisů o provozu na pozemních komunikacích a zdravotnické přípravy naleznete zde: http://etesty2.mdcr.cz/

 KE STAŽENÍ

Žádost o řidičské oprávnění – stáhnout
Posudek o zdravotní způsobilosti který nesmí být starší 3 měsíců. – stáhnout

Žádost musí být vytištěna oboustranně, dokument zdravotní způsobilosti si nechte potvrdit praktickým lékařem.

V případě jakýchkoliv dotazů
jsme Vám k dispozici na tel: 
+420 792 642 683