Kurz skupiny "A1" Moto

Dostupnost Volné místa
Kód: 0007
15 000 Kč 12 396,69 Kč bez DPH
Kurz skupiny "A1" Moto
20_let_na_trhu
Více než 19 let na trhu
atmosféra
Přátelská atmosféra
zkouška
Vysoké procento
úspěšných zkoušek
Zkušení lektroři
Zkušení lektoři

Autoškola Sport kurz skupiny A1 moto

Realizujeme výcvik pro získání kategorií A1, A2 a A! Výuka a školení pro získání řidičského oprávnění na motocykl je náročná z hlediska času i organizace. S ohledem na tuto skutečnost doporučujeme všem zájemcům, aby se přihlásili co nejdříve, ideálně před začátkem nadcházející motorkářské sezóny.

Autoškola s jistotou!

Podmínky přijetí k výuce a výcviku

Podmínky pro zapsání do výuky a cvičení zahrnují vyplnění a podepsání žádosti o přijetí k výuce a výcviku (u žadatelů mladších 18 let je vyžadován podpis zákonného zástupce), lékařský posudek potvrzený praktickým lékařem (nesmí být starší než 3 měsíce), trvalé bydliště nebo studium na území ČR po dobu alespoň 6 měsíců, nemít absenci zákazu řízení motorových vozidel, a zaplacení první splátky ve výši minimálně 40% celkové ceny výcviku v případě splátkového kalendáře.  

Věkové limity 

  • A1 - 16 let
  • A2 - 18 let
  • A - 24 let nebo 20 let (dva roky držení A2)

Závěrečnou zkoušku lze absolvovat až po dovršení věku. Výuka a výcvik může být zahájena nejdříve 18 měsíců před dovršením předepsaného věku.


Co lze řídit se skupinami A1, A2 a A

  • A1 - lehké motocykly o objemu válců do 125 cm3 a o výkonu nejvýše 11 kW (poměr výkon/hmotnost max. 0,1 kW/kg), tříkolová motorová vozidla do 15 kW
  • A2 - motocykly o výkonu nejvýše 35 kW (poměr výkon/hmotnost max. 0,2 kW/kg) které nebyly upraveny z motocyklu s více než dvojnásobným výkonem
  • A - motocykly bez rozdílu výkonu, tříkolová motorová vozidla nad 15 kW, čtyřkolová vozidla do 15 kW a hmotnosti max. 400 kg v nenaloženém stavu

Doplňovací zkouška na skupiny A2 a A

Žadatel, který je dva roky držitelem řidičského oprávnění na skupinu A1 může doplňovací zkouškou získat skupinu A2. Obdobně se postupuje u žadatele, který je dva roky držitelem skupiny A2 a chce získat skupinu A. Doplňovací zkouška je zkouška pouze z praktické jízdy (žadatel nemusí složit zkoušku z předpisů o provozu na pozemních komunikacích a zdravotnické přípravy - hovorově "test"). Pozor!! Pokud máte u skupiny A1 uveden harmonizovaný kód 79 (<=150 cm3), nelze skupinu A2 získat prostřednictvím doplňovací zkoušky.

 
Výcvikové motocykly

V současné době provádíme výcvik k získání řidičského oprávnění skupiny A1 na těchto motocyklech:

  • Yamaha YBR

 Elektronické testy (eTesty)

Soubor všech otázek určený k procvičování na závěrečnou zkoušku z předpisů o provozu na pozemních komunikacích a zdravotnické přípravy naleznete zde: http://etesty2.mdcr.cz/

 KE STAŽENÍ

Žádost o řidičské oprávnění – stáhnout
Posudek o zdravotní způsobilosti který nesmí být starší 3 měsíců. – stáhnout

Žádost musí být vytištěna oboustranně, dokument zdravotní způsobilosti si nechte potvrdit praktickým lékařem.

V případě jakýchkoliv dotazů
jsme Vám k dispozici na tel: 
+420 792 642 683